Ziyaretçi Bilgileri

Neden Ziyaret Etmelisiniz
Yeni işbirliklerine kapı açmak, gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını yakalamak, ulusal ve uluslararası uzmanların katılımı ile düzenlenecek Workshop Presentation Programını dinleyebilmek ve çok daha fazlası için sizleri Interdye & Textile Printing Eurasia 2018 Fuarına davet ediyoruz.    

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Kaydı
Online ziyaretçi formunu doldurarak, fuar alanında kayıt için ayrıca sıra beklemeden, fuarı kolay ve ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.    

Sergilenecek Ürün Grupları
Interdye & Textile Printing Eurasia 2018 Fuarında, Boyarmaddeler, Beyazlatıcı Ajanlar, Ara Ürünler, Pigmentler, Tekstil Kimyasalları, Enstrüman ve Ekipmanlar, Dijital Baskı Teknolojileri, Baskı ve Boyama Otomasyon Teknolojileri, Baskı Materyalleri, Tekstil Baskı ile ilgili Patent, Teknoloji, Yazılım ve benzeri konularda hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Profili
Kumaş Üreticileri, Toptancıları, İthalatçıları ve İhracatçıları, Parça Baskı, Dijital Baskı, Rotasyon Baskı Yapan Firmalar, Uluslararası İthalatçılar ve Hazır Giyim Firmaları, İplik İmalatı Yapan Firmalar, Bitim ve Haşıllama Yapan Firmalar, Boyama ve Apreleme Yapan Firmalar, Denim ve Yıkama Yapan Firmalar, Eğirme ve Dokuma Yapan Firmalar, Ön Terbiye Yapan Firmalar, Tekstil Makinaları Üreticileri, İthalatçıları ve İhracatçıları, Tekstil Aksesuarları Toptancıları, Kumaş ve Tekstil Makinaları & Aksesuarları Distribütörleri ve Temsilcilikleri, Baskı Proses Firmaları, Moda Tasarımcıları ve Tasarım ofisleri, Deri Ürünleri İmalatçıları, Boyarmadde ve Mürekkep Üreten ve Satan Firmalar, Temsilcilikler, Tekstil Firmalarının Kaynak Bulma ve Satın Alma Yetkilileri, Uluslararası Tekstil Dernekleri, Uluslararası Alım Heyetleri, Araştırma ve Geliştirme Kurumları, Üniversiteler ve çok daha fazlası Interdye & Textile Printing Eurasia 2018 Fuar’ında ziyaretçi olarak bulunacaklardır.    

Katılımcı Listesi
Yurt içi ve yurt dışından Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarına katılan şirketlere ve bu şirketlerle ilgili fuar detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.    

Workshop Presentation Programı
Interdye & Textile Printing Eurasia  Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek Workshop Presentation Programı sayesinde tüm ziyaretçilerimiz Boya ve Kaplama Sektörleri hakkında yeni gelişmeleri ücretsiz olarak öğrenebilecekler.    

Seyahat Bilgileri
Fuar alanına nasıl gelebilirim? İstanbul’un çeşitli bölgelerinden İstanbul Fuar Merkezi’ne Metrobüs, Metro, Otobüs, Deniz Otobüsü ve kendi aracınızla nasıl gelebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.    

Neden İstanbul
Interdye & Textile Printing Eurasia 2018 Fuarının düzenleneceği yerin neden İstanbul olarak seçildiğini merak edenler, gerekli detaylara buradan ulaşabilirler.    

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’ de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.    

Ziyaretçiler Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Ziyaretçi Kaydımı nasıl yapabilirim? Fuar giriş ücreti nedir? Fuarın Ziyaret Saatleri Neler? Workshop Seminerleri'ne katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuzun cevabına buradan ulaşabilirsiniz.   

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla iletişime geçebilirsiniz.    

'